חיפוש

לכבוד
מכון אביטל רותם לטיפול פסיכולוגי

הנדון: מכתב תודה הערכה והמלצה לגב' אביטל רותם

פניתי למכון שלכם בעקבות משבר רציני שהתחולל בחייה של בתי הבכורה בת ה- 16 .
אבקש לציין את העובדה כי הגב' המקסימה מור צח שנמצאת בחזית המכון ניחנה ביחסי אנוש מעולים, מקצועיות רבה ביכולת לתת מענה בזמן אמת ובכך כיוונה אותי אחרי לא מעט התלבטויות לאביטל רותם הנפלאה ועל כך יישר כוח ותודה ענקית.
באוקטובר 2015, התחלתי טיפול אצל הגב' אביטל רותם ע"מ לסייע לי לצלוח את אחת התקופות הקשות בחייה של בתי הבכורה .
פגשתי את אביטל כשהייתי בנקודת השפל הנמוכה בחיי ובחיי בתי .

המשבר שהתחולל בחיי בתי גרם לי לתסכול עמוק והרגשתי תקועה מכל בחינה אפשרית. הרגשתי נגררת ונשאבת למקום הזוי, שהיה זר לי. לא באמת ידעתי כיצד לפעול וכמובן כיצד לנהוג במשבר רציני כל כך .
בשלב זה היה לי ברור שאיני יכולה להמשיך להתנהל באופן בו התנהלתי עד כה.
המפגש השבועי המשותף הפך להיות נקודת האור שלי . קיבלתי פרספקטיבה חדשה על סיטואציות שהיו קשות לי, כיצד לפעול ואיך אני פועלת לפיהן ובכך היא הצליחה כבמטה קסם לגרום לי לראות את הדברים בצורה שונה ונכונה יותר .
לפעמים אנו עומדים בפני קשיים לא צפויים, אך דבר אחד הוא ודאי .
השפעתה של אביטל נותרת לכל החיים ומי מאיתנו המחפש תשובות בנבכי נשמתם ימצא אותו אצל אביטל.
בזכות הטיפול וההדרכה הנפלאים הצליחה אביטל תוך זמן קצר כבמטה "קסם" לסייע לי ולחולל בנפשי פלאים ובעיקר שקט נפשי.
אביטל הינה מלאך בדמות אישה, אין מילים לתאר כמה נפלאה,מיוחדת ומקצועית שמביאה לתוצאות . בהחלט ניתן לסמוך עליה ואף לצאת מחוזקת . אביטל מסוג האנשים שמחזרים את האמון במין האנושי מקווה שתטיב ותדע לשמר ולהטיב עם הון אנושי ומקצועי זה של אביטל .
מומלצת בחום!!! .
ברגשי כבוד,
ג.א

 

 

היי אביטל.. לא יודעת אם את זוכרת אותי ואת הסיפור שלי.. בכל זאת עבר עוד מעט שנה.. זאת ……… המון זמן רציתי לרשום לך, וכל פעם זה נדחה בגלל בגרויות וחוסר זמן.. רציתי לשתף אותך בחיים שלי. ויותר מהכל להודות לך. להודות לך על כך שנתת לי כל כך הרבה כלים להתמודד והיית לי מורת דרך. רציתי לשתף אותך שאני ואמא התקרבנו מאוד, שהיא הכי חשובה לי בעולם ואני מעריכה אותה יותר מהכל. נכון.. זה לקח זמן ועברנו המון מכשולים.. אבל היום הבנתי שלאדם אין שום דבר בעולם חוץ מהמשפחה שלו בסופו של דבר.. שאם יום אחד אצטרך באמת מישהו אבל באמת היא הראשונה שתיהיה. רציתי לשתף אותך באהבה ״חדשה״ שנכנסה לי לחיים. שמצאתי גבר שמכבד אותי ודואג לי. שאוהב אותי אהבת אמת. למרות ועל אף הכל. שהמשפחה שלו כל כך מכבדת אותי ולוקחת אותי כבת בית אצלם. רציתי להגיד לך שוב תודה! שהבנתי בזכותך שלאהוב מחדש זה מותר. שזה מגיע לי. רציתי לספר לך שכל כך החלמתי והפצע הענק שהיה לי בלב הגליד, שהחור שהיה בלב התמלא. שהבנתי שמותר לי לאהוב באמת. נכון.. הבנתי שהחיים לא תמיד הולכים כמו שרוצים.. אבל מה לעשות אני אדם כזה שלא אוהב שרע לו… אבל את לימדת אותי כל כך לצמוח מהכאב ולמנף אותו לגירסה הכי טובה של עצמי!
אני רוצה שתדעי שאת לא היית רק סוג של טיפול פסיכולוגי בשבילי. היית אדם שנכנס לי ללב, מסוג האנשים שלא פוגשים כל יום, מסוג האנשים שזוכים שמכירים אותם. מודה לאל שזאת היית את!
רציתי לשתף אותך שהמשכתי לעשות מה שאני באמת אוהבת.. לשיר. שהשירה הייתה חלק בלתי נפרד מחיי ותמשיך להיות. שאני עדיין ממשיכה לחלום ורוצה להגשים. שאני לא מוותרת לעצמי גם אם קשה. שהמשכתי ללמוד ולתת הכל כדי להצליח ולמרות כל הסבל לא נפלתי בלימודים והוצאתי ציונים נפלאים.. שלפעמים אני מסתכלת אחורה ולא מאמינה איך הצלחתי לעשות זאת. גרמת לי להבין שגם אם עברתי חיים לא פשוטים, זה בסדר. לימדת אותי לחיות בשלמות.. להיות אדם שלם ולא מושלם. לא לחיות את הכאב אלא להשלים איתו למרות גודלו העצום. פשוט תודה לך אביטל אני לא אשכח לך בחיים מה שעשית עבורי. תודה שהפכת אותי לאדם יותר טוב. מאחלת לך את כל הטוב שבעולם ושתצליחי. מאחלת לעוד אנשים לזכות להכיר אדם כמוך❤ פשוט תודה ❤[/testimonial][/testimonials][/fullwidth]